BİLMER KAYNAK MAKİNE SAN.TİC LTD ŞTİ BURSA

YRC 1000 TEACH PENDANT
genel bakış
Yaskawa Akıllı Kolye, sezgisel ve basit robot programlamanın yeni ve heyecan verici bir yolunu sunan, geniş 10 inç dokunmatik ekrana ve eksiksiz güvenlik özelliklerine sahip yenilikçi bir robot öğretme pandantifidir.

Kullanım Kolaylığı - yalnızca Cobot'lar için değil
Kolay programlama artık Kolaboratif robotların (Cobot'lar) bir ayrıcalığı değildir - HC-Serisi kolaboratif robotlarımız ve YRC1000 ve YRC1000micro Kontrol Cihazlarına sahip tüm GP-Serisi Endüstriyel Taşıma Robotları ile çalışır .

Yenilikçi Smartframe Teknolojisi
Koşu ve öğretim pozisyonları açısından, Akıllı Kolye, modern akıllı telefonlardan bilinen bir cayro sensörüne dayalı, devrim niteliğinde bir Akıllı Çerçeve teknolojisine sahiptir; öğretme asılı sistemi, robot pozuna göre programlayıcının konumunu algılar ve manipülatör hareketini takip eder. öğretmek kolye. Bu, onu koordinat sistemi (XYZ) içindeki can sıkıcı hesaplamalardan kurtarır ve robot programlama süresini birkaç dakikaya indirmeye yardımcı olur. Akıllı Sarkıt ayrıca rahat bir el yönlendirme desteği sağlar.

Robotları çalıştırmanın modern yolu
Tablet tabanlı grafik kullanıcı arabirimi (GUI), kullanıcının komutların, parametrelerin, işlevlerin ve program dizilerinin kolay anlaşılır bir şekilde girilmesini sağlar, her şey bağlama duyarlı bir yardım sistemi tarafından desteklenir.


Geniş dokunmatik ekran (10")
Düşük ağırlıklı ergonomik tasarım
Basit ve sezgisel operatör kontrolü - Bağlama duyarlı yardım ve yardım menüsü
Birçok güçlü işlevi destekler

GAZALTI KAYNAK ROBOTLARI
Bilmer Kaynak Makine San.Tic.Ltd.Şti.
0224 4419786
0541 3268204
Ana Sayfa        Hakkımızda       İletişim         Destek Paneli        Markalarımız